Terapia czaszkowo-krzyżowa

Czujesz się bardzo zmęczona? Zablokowana? Ściśnięta? Masz natłok myśli? Brakuje Ci cierpliwości do innych i do siebie samej? Codzienny stres Cię zżera i usztywnia?  Borykasz się z bezsennością, a może bólami głowy czy brzucha niewiadomego pochodzenia? Twoja odporność spadła?

Pomogę Ci obudzić siły samoleczenia Twojego ciała. Sesja terapeutyczna technikami craniosakralnymi sprawi, że uruchomisz się do autoregeneracji, rozluźnisz się, zbalansujesz swój układ nerwowy. Zwyczajnie lepiej się poczujesz, więc wzrosną Ci zasoby do skutecznego realizowania codzienności. Poltoragodzinna sesja to inwestycja 200 zł

A może Twój maluszek jest bardzo niespokojny? Boli go brzuszek? nie wiadomo co chodzi ale dużo placze? Macie za soba trudny porod? albo trudna ciążę? Rozważ spotkanie terapeutyczne dla Twojego dziecka, Ta terapia nie zna ograniczeń wiekowych! Półgodzinna sesja z dzieckiem to inwestycja 50 zl. Może być doskonałym uzupełnieniem konsultacji chustowej lub szkolen ”zdrowy niemowlak”

Mozesz sie ze mną umówić w mojej przestrzeni w Michałowicach pod Warszawą, przywitają Cię tam dwa miziaste kotki Jesli nie pasuje Ci dojazd, albo towarzystwo kotków nie jest dla Ciebie w porządku, mogę przyjechac do Ciebie – przywożę wtedy ze sobą stół do masażu.

CZYM JEST TERAPIA CZASZKOWA?

To technika osteopatyczna oparta na delikatnym dotyku, skutkująca

  • rozluźnieniem struktur łącznotkankowych, których napięcie może powodować problemy zdrowotne
  • usprawnieniem fluktuacji płynów w ciele pacjenta – krwi, limfy, płynu mozgowo-rdzeniowego
  • regulacją pracy układu nerwowego, zbalansowaniem pracy nerwu błednego poprzez rownoważenie współpracy układu współczulnego, przywspółczulnego i społecznego
  • Po sesji mozna wrócić do zadań jakie stawia przed pacjentem codzienność, jednak wskazane jest byc dla siebie dobrym do konca dnia.

PRZEBIEG SESJI TERAPEUTYCZNEJ

Terapia odbywa sie w pozycji leżącej, polega na wykonywaniu przez terapeutę układów terapeutycznych przy użyciu delikatnego 5gramowego dotyku. Pacjent pozostaje w ubraniu, dobrze jeśli jest ono wygodne i miękkie. Możliwe są różne odczucia podczas sesji: senność, drżenia mięśni, odczucie gorąca lub zimna, skurcze w ciele, potrzeba śmiechu lub płaczu, gdy uwalniane są traumy.
Pacjent zachecany jest do picia wody przed i bezposrednio po terapii, bo przecież pracujemy z płynami.